Key (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Group
ur: گروپ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: File
ur: فائل

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
