Key (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Group
az: Qrup

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Password
az: Parol

en: ID
az: İD

en: State
az: Dövlət

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Other
az: Digər

en: Key
az: Açar

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Identifier
az: İdentifikator

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Configuration name
az: Konfiqurasiya adı

en: Serialized
az: Seriallaşdırılmış

en: Simple configuration
az: Sadə konfiqurasiya

en: Configuration type
az: Konfiqurasiya növü
