Key (2.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Group
bs: Grupa

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Password
bs: Lozinka

en: Label
bs: Oznaka

en: Text field
bs: Tekst polje

en: User name
bs: Korisničko ime

en: Storage
bs: Pohrana
