Key (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Group
eu: Taldea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: State
eu: Egoera

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Other
eu: Bestea

en: Key
eu: Giltza

en: Text field
eu: Testu eremua

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Keys
eu: Giltzak

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Configuration name
eu: Konfigurazio izena

en: Simple configuration
eu: Konfigurazio sinplea

en: Configuration type
eu: Konfigurazion mota
