Key (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Group
jv: Grup

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Password
jv: Sandhi

en: Label
jv: Judul

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Security
jv: Jagabaya

en: Other
jv: Liyané

en: Key
jv: Kunci

en: Text field
jv: Field tèks

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -
