Key (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Group
lt: Grupė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Label
lt: Etiketė

en: State
lt: Etapas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Security
lt: Saugumas

en: Other
lt: Kiti

en: Key
lt: Raktas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: User name
lt: Nario vardas

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Storage
lt: Saugykla

en: Keys
lt: Raktai

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Configuration name
lt: Konfigūracijos pavadinimas

en: Storage settings
lt: Saugojimo nustatymai

en: Simple configuration
lt: Paprasta konfigūracija

en: Configuration type
lt: Konfigūracijos tipas
