Key (2.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Value
ms: Nilai

en: Group
ms: Kumpulan

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: File
ms: Fail

en: Edit
ms: Sunting

en: None
ms: Tiada

en: Password
ms: Kata laluan

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Other
ms: Lain-lain

en: Key
ms: Kunci

en: Text field
ms: Medan teks

en: About
ms: Perihal

en: - Select -
ms: - Pilih -
