Key (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Group
oc: Grop

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Password
oc: Senhal

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: State
oc: Estat

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Other
oc: Autre

en: Key
oc: Clau

en: Text field
oc: Camp tèxte

en: Schema
oc: Esquèma

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: Overrides
oc: Supplante

en: Keys
oc: Clés

en: Identifier
oc: Identificant

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Generate
oc: Generar
