Key (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Group
pl: Grupa

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Password
pl: Hasło

en: Label
pl: Etykieta

en: State
pl: Stan

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Other
pl: Inne

en: Key
pl: Klucz

en: Text field
pl: Jednowierszowe pole tekstowe

en: Schema
pl: Schemat

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Storage
pl: Magazyn

en: Overrides
pl: Unieważnienia

en: Keys
pl: Klucze

en: Encoding
pl: Kodowanie

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Generate
pl: Generuj

en: Configuration name
pl: Nazwa konfiguracji

en: Serialized
pl: Zserializowane

en: Display value
pl: Wyświetl wartość

en: Add Key
pl: Dodaj klucz

en: Storage settings
pl: Ustawienia przechowywania

en: Simple configuration
pl: Prosta konfiguracja

en: Configuration type
pl: Typ konfiguracji

en: Configuration item
pl: Element konfiguracji
