Key (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Group
sk: Skupina

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Password
sk: Heslo

en: Label
sk: Označenie

en: State
sk: Stav

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Other
sk: Ostatné

en: Key
sk: Kľúč

en: Text field
sk: Textové pole

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Authentication
sk: Overenie

en: Environment
sk: Prostredie

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Overrides
sk: Nahradenia

en: Keys
sk: Kľúče

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Generate
sk: Generovať
