Key (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Value
vi: Giá trị

en: Group
vi: Nhóm

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: File
vi: Tập tin

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: State
vi: Bang

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Other
vi: Khác

en: Encryption
vi: Mật mã hoá

en: Key
vi: Khóa

en: Text field
vi: Trường văn bản

en: User name
vi: Tên người dùng

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Environment
vi: Môi trường

en: Storage
vi: Bộ lưu trữ

en: Overrides
vi: Ghi đè

en: Encoding
vi: Bảng mã

en: Identifier
vi: Định danh

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Key ID
vi: ID khoá
