Key (8.x-1.10) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Overrides
bo: འགེབས།
