Key (8.x-1.10) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Password
et: Parool

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Encryption
et: Krüpteerimine

en: Key
et: Võti

en: Text field
et: Tekstiväli

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Authentication
et: Autentimine

en: Environment
et: Keskkond

en: Keys
et: Võtmed

en: - Select -
et: - Vali -

en: Configuration name
et: Seadistuse nimi

en: Simple configuration
et: Lihtne seadistus

en: Configuration type
et: Seadistuse tüüp
