Key (8.x-1.11) - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Value
fr: Valeur

en: Cancel
fr: Annuler

en: File
fr: Fichier

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: Password
fr: Mot de passe

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Security
fr: Sécurité

en: Other
fr: Autre

en: Provider
fr: Fournisseur

en: Encryption
fr: Chiffrement

en: Key
fr: Clef

en: Text field
fr: Champ texte

en: User name
fr: Nom d'utilisateur

en: Authentication
fr: Authentification

en: Environment
fr: Environnement

en: Overrides
fr: Supplante

en: Keys
fr: Clés

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Generate
fr: Générer

en: Configuration name
fr: Nom de la configuration

en: Do you want to continue?
fr: Voulez-vous continuer ?

en: Simple configuration
fr: Configuration simple

en: Configuration type
fr: Type de configuration
