Key (8.x-1.11) - en to no translation catalogue (22 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Value
no: Verdi

en: Cancel
no: Avbryt

en: Description
no: Beskrivelse

en: File
no: Fil

en: Edit
no: Rediger

en: None
no: Ingen

en: Password
no: Passord

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Security
no: Sikkerhet

en: Other
no: Annet

en: Provider
no: Leverandør

en: Key
no: Nøkkel

en: Text field
no: Tekstfelt

en: User name
no: Brukernavn

en: Authentication
no: Autentisering

en: Keys
no: Nøkler

en: - Select -
no: - Velg -

en: Generate
no: Generer

en: Configuration name
no: Konfigurasjonsnavn

en: Simple configuration
no: Enkeltstående konfigurasjon

en: Configuration type
no: Konfigurasjonstype
