Key (8.x-1.11) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Other
te: ఇతర

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
