Key (8.x-1.12) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Password
eo: Pasvorto

en: ID
eo: Identigilo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Other
eo: Alia

en: Provider
eo: Provizanto

en: Text field
eo: Teksta kampo
