Key (8.x-1.13) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Provider
hy: Մատակարար

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
