Key (8.x-1.13) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: File
ta: கோப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Other
ta: மற்றவை

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Key
ta: சாவி

en: Text field
ta: உரை புலம்

en: User name
ta: பயனர் பெயர்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Configuration name
ta: கட்டமைப்பின் பெயர்
