Key (8.x-1.15) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Password
be: Пароль

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configuration
be: Налады

en: Other
be: Іншыя

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Key
be: Ключ

en: Text field
be: Текставае поле

en: - Select -
be: - Выбраць -
