Key (8.x-1.15) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Other
my: အခြား

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
