Key (8.x-1.15) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Provider
sr: Провајдер
