Key (8.x-1.17) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Password
ca: Contrasenya

en: Label
ca: Etiqueta

en: Configuration
ca: Configuració

en: Security
ca: Seguretat

en: Other
ca: Altres

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Encryption
ca: Xifrat

en: Key
ca: Clau

en: Text field
ca: Camp de text

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Environment
ca: Entorn

en: Keys
ca: Claus

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Generate
ca: Genera

en: Configuration name
ca: Nom de la configuració

en: Simple configuration
ca: Configuració simplificada

en: Configuration type
ca: Tipus de configuració
