Key (8.x-1.17) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: File
mr: फाईल

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Provider
mr: प्रदाता
