Key (8.x-1.19) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Password
mg: Teny miafina

en: Configuration
mg: Fanamboarana
