Key (8.x-1.19) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: File
tr: Dosya

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Password
tr: Parola

en: Label
tr: Etiket

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Security
tr: Güvenlik

en: Other
tr: Diğer

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Key
tr: Anahtar

en: Text field
tr: Metin alanı

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Keys
tr: Anahtarlar

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Generate
tr: Oluştur

en: Configuration name
tr: Yapılandırma adı

en: Display value
tr: Değer göster

en: Simple configuration
tr: Basit yapılandırma

en: Configuration type
tr: Yapılandırma tipi
