Key (8.x-1.20) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Other
ar: آخر

en: Provider
ar: المزود

en: Key
ar: المفتاح

en: Text field
ar: خانة نصية

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: Authentication
ar: المصادقة

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Simple configuration
ar: إعدادت مبسطة

en: Configuration type
ar: نوع الإعدادات
