Key (8.x-1.21) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Provider
am: አቅራቢ
