Key (8.x-1.6) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Other
el: Άλλο

en: Provider
el: Πάροχος

en: Key
el: Κλειδί

en: Text field
el: Πεδίο κειμένου

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Keys
el: Κλειδιά

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Configuration name
el: Όνομα ρυθμίσεων

en: Simple configuration
el: Μεμονωμένη ρύθμιση

en: Configuration type
el: Τύπος ρυθμίσεων
