Key (8.x-1.8) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Password
lv: Parole

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Security
lv: Drošība

en: Other
lv: Citi

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Key
lv: Atslēga

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Configuration name
lv: Konfigurācijas nosaukums
