Key auth (2.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Header
cs: Hlavička

en: Key
cs: Klíč

en: Query
cs: Dotaz

en: Web services
cs: Webové služby

en: Detection method
cs: Metoda zjištění
