Key auth (2.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Header
lt: Antraštė

en: Key
lt: Raktas

en: Query
lt: Užklausa

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Detection method
lt: Aptikimo metodas
