Key auth (2.0.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Key
pt: Chave

en: API key
pt: Chave da API

en: Query
pt: Consulta

en: Web services
pt: Serviços web

en: Detection method
pt: Método de detecção

en: Parameter name
pt: Nome do parâmetro
