Key auth (2.2.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Key
sv: Nyckel

en: Query
sv: Databasfråga

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Detection method
sv: Avkänningsmetod
