Key auth (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Header
ca: Capçalera

en: Key
ca: Clau

en: Query
ca: Consulta

en: Web services
ca: Serveis web

en: Detection method
ca: Mètode de detecció
