Key auth (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Header
et: Päis

en: Key
et: Võti

en: Query
et: Päring

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Detection method
et: Tuvastusviis
