Key auth (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Header
pl: Nagłówek

en: Key
pl: Klucz

en: API key
pl: Klucz API

en: Query
pl: Zapytanie

en: Web services
pl: Usługi web

en: Detection method
pl: Metoda wykrywania
