Key auth (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Key
id: Kunci

en: API key
id: Kunci API

en: Query
id: Kueri

en: Web services
id: Layanan-layanan web

en: Detection method
id: Metode pendeteksian
