Key value field (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: Format
fi: Muoto

en: Key
fi: Avain

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: About
fi: Tietoja

en: Field types
fi: Kenttätyypit
