Key value field (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Format
my: ပုံစံ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း
