Key value field (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Format
th: รูปแบบ

en: Key
th: คีย์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
