Key value field (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Description
be: Апісанне

en: Format
be: Фармат

en: Key
be: Ключ

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: About
be: Аб

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
