Key value field (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
