Key value field (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Description
cs: Popis

en: Format
cs: Formát

en: Key
cs: Klíč

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: About
cs: Popis

en: Field types
cs: Typy polí

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.
