Key value field (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Key
fr: Clef

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: About
fr: À propos

en: Max length
fr: Longueur maximale

en: Field types
fr: Types de champs

en: @name field is required.
fr: Le champ @name est requis.
