Key value field (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Description
is: Lýsing

en: Format
is: Stílsnið

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
