Key value field (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Description
ar: الوصف

en: Format
ar: التنسيق

en: Key
ar: المفتاح

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: About
ar: حول
