Key value field (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: Key
az: Açar

en: Default value
az: Standart qiymət

en: About
az: Haqqında

en: Field types
az: Sahə növləri
