Key value field (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Format
et: Vorming

en: Key
et: Võti

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: About
et: Programmist

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik
