Key value field (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: Format
gl: Formato

en: Key
gl: Clave

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: About
gl: Información

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
